Postrzeleni Futbolówką - Forum klanu Managerzone

Postrzeleni Futbolówką - Forum klanu Managerzone

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-25 23:38:45

 quintu

Wściekłe Chomiki

1613981
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 417
Punktów :   

Kolejka IV - VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką

I LIGA

4 kolejka [02.10.2010]

VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką 24-0

- Karpiki (toffik72)
- Night Nurses (marcino86)
- Semper Fidelis Warta Śrem (perez1992)
- C.K.M. Godów (taillow)

Taillow miałeś przetarcie a teraz robimy to jeszcze raz ; Piotrek - w przyszłym tygodniu proponuje, żebyś zagrał - wypowiedz się czy chcesz



pozdrawiam i czekamy teraz na naszych przeciwników

EDIT: zawieszone na forum xonoxa


Ale się zamieszanie zrobiło na forum xonoxa - wcale mi ich nie żal; Tam robi się coraz większy bałagan.


Włodarze LKJ uparli się chyba żeby Chomiki na czarną listę wpisano. Otrzymaliśmy walkower i za ten następny mecz. Jeżeli drużyny które były wyznaczone do gry dostały wyzwania od przeciwnków - przyjmijcie je ale mecze nie będa liczone do punktacji.

Oto moje wyjaśnienia złożone na forum xonoxa i jak na razie zupełnie olane:

Bardzo proszę o anulowanie walkowera dla klanu Postrzeleni Futbolówką w 4 kolejce Ligi Klanów Juniorów i kolejnej czerwonej kartki dla mojego zespołu Fury Hamsters Elbląg; Jak widzę kartkami organizatorzy ferują bardzo mocno ale jakoś nie chce im się zagłębić w istotę problemu. Opisuje punkt po punkcie;

1. w dniu 25.09.2010 r odbył się mecz z zespołem HiT; o godzinie 23:35 tegoż samego dnia wrzuciłem na forum wyniki meczu. Podałem wstępny wynik 1-13 dla mojego klanu tkwiąc w nieświadomości, że kilku zawodników i w mojej drużynie i w drużynie taillowa ma co prawda 21 lat ale urodziło się w sezonie 13 co było powodem walkowerów
2. Tego samego dnia o godz. 23:43 podałem skład klanu na najbliższy mecz z zespołem VSC Trampkarze
3. W dniu 26.09.2010 o godz. 11:24 Ciern z klanu HiT zakwestionował wyniki spotkania. Przyznałem że ma rację (post z godz 18:25). Zauważyłem wtedy, że mój zespół dostaje w wyniku takich rozstrzygnięć 2 żółte a w rezultacie czerwoną kartkę co daję łącznie 2 czerwone i wyłącza mój zespół z gry w następnej kolejce. Nadmieniam że w sobotę wysyłając skład klanu nie miałem o tym bladego pojęcia.
4. W dniu 26.09.2010 o godz. 21:54 wiedząc już, że mój zespół nie może zagrać w rozgrywkach dokonałem w nowym poście zmiany drużyny - liczyłem się że naruszam zapis regulaminu o podawaniu składu ale zmuszały mnie ku temu okoliczności - dzień wcześniej było wszystko w porządku.
5. Następnego dnia - czyli dziś - zauważyłem że pojawił się pary w najbliższym meczu; O godzinie 09:59 napisałem post w którym zaproponowałem między innymi, żeby mój zespół rozegrał jednak spotkanie w najbliższej kolejce a pauzował w następnej.

Kara nałożona na mój klan jest dla mnie osobiście bardzo krzywdząca. Opiekun nakładając karę nie wziął pod uwagę okoliczności a uważam, że mógł i powinien to zrobić. W tak podanym składzie nie ma żadnej mojej winy - jest co najwyżej pechowy zbieg okoliczności

Proszę o rozważenie mojej prośby i jeżeli Opiekunowie uważają że zawiniłem - obciążenie mnie czerwona kartką ale nie walkowerem na rzecz naszych kolejnych przeciwników. Skład został przeze mnie podany poprawnie i już w sobotę.

pozdrawiam

Od przyszłej soboty dostałem 3 tygodnie wolnego.

Ten sezon jest stracony ale trudno - nie załamujmy się. Gramy dalej. Co prawda rozważałem możliwość wycofania klanu ale po rozmowie z zastepcą - zdecydowaliśmy że poużeramy się jeszcze z organizatorami.

Offline

 

#2 2010-09-28 12:09:25

Daszczyn

Moderator

2353012
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kolejka IV - VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką

olac ich, widac tam panuje zasada ze jak ktos im nie pasuje to trzeba go udupic nie patrzac na okolicznosci, gramy dalej nie przejmujemy sie

Offline

 

#3 2010-09-28 12:16:26

 marcino86

Night Nurses

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 302
Punktów :   

Re: Kolejka IV - VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką

Jest odpowiedź, ostateczna, walkower nieodwołalny. Proponuje zagrać z nimi mimo wszystko mecz towarzyski w tym terminie. Kto dostał wyzwania niech przyjmie. Ja przyjąłem.

Udowodnijmy im, że potrafimy tez wygrywać !

Offline

 

#4 2010-09-28 12:30:21

 quintu

Wściekłe Chomiki

1613981
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 417
Punktów :   

Re: Kolejka IV - VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką

ja tez przyjąłem - Marcin przez 3 kolejki od najbliższego meczu (nie wliczam go) - będę pauzował; Panowie gramy na luzie - pilnujmy tylko tych składów (zawodnicy urodzeni w 14 sezonie i później) a wszystko będzie ok. Sezon jest stracony ale macie rację - pokażmy im że nie popełniamy już błędów. Dla mnie ważne jest że sirralf czuł, że coś jest nie tak - generalnie odpisał bardzo dyplomatycznie chyba wiedząc, ze sytuacja nie jest do końca fair. Sam też muszę się wziąć w garść.

Przepraszam was za kłopot - postaram się aby takie kiksy się więcej nie powtórzyły

ps. daszczyn - zrobiłeś już sobie konto na forum managerzone polska - daj znać

Offline

 

#5 2010-09-28 14:14:25

piotrek6598-

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 198
Punktów :   

Re: Kolejka IV - VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką

mogę zagrać zaplanuje mi to tydzień sparingowy

Offline

 

#6 2010-10-02 21:04:37

 marcino86

Night Nurses

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 302
Punktów :   

Re: Kolejka IV - VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką

Zamiast 4 kolejki LKJ zagramy z klanem VSC mecz sparingowy. Zaplanowane są trzy mecze.

02.10.2010

Sparing U20:

Gornik Walbrzych - Fury Hamsters Elbląg
kawiors team.! - Night Nurses
FC DROWS - C.K.M. Godów

Spróbuję zorganizować też czwarty mecz bo nie wiem czy perez dostał wyzwania. Pamiętajcie o składach juniorskich (zawodnicy urodzeni w sezonie 14-stym i młodsi).

EDIT:

Sparing U20:
VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką 13:4

Gornik Walbrzych - Fury Hamsters Elbląg 7:1 4:4
kawiors team.! - Night Nurses 4:2 2:4
FC DROWS - C.K.M. Godów 3:0 v.o. 3:0 v.o. taillow zagrał seniorami x2
czwarty mecz nie odbył się.

Offline

 

#7 2010-10-02 22:01:49

 quintu

Wściekłe Chomiki

1613981
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 417
Punktów :   

Re: Kolejka IV - VSC Trampkarze - Postrzeleni Futbolówką

ok Marcin - teraz przez 3 kolejki dzielisz i rządzisz - zaraz obaczę co i jak z terminarzem; najbliższa kolejka to pauza - niestety nie wlicza mi się do kary; Pauzuję przez 3 kolejki w których klan gra mecze (realnie będzie to miesiąc )


pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk rasa opis wielkanoc nad morzem